Sprawy klubowe

 

Spotykamy się w każdy poniedziałek o godz. 18:00 w siedzibie Klubu.

Zajęcie basenowe odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 20:30 na basenie na os. Piastowskim.

Osiedle Piastowskie 55A, 61-156 Poznań

 

 Jest to basen osiedlowy, bez wydzielonego parkingu. Warto podjechać trochę wcześniej jakby się okazało, że brakuje miejsc do zaparkowania i trzeba trochę poszukać.

 
Na całym basenie w strefie wspólnej obowiązuje nakaz noszenia maseczek (hol, szatnie itp). Przy samej niecce już takiego obowiązku nie ma.
 
Wchodząc na basen kierujemy się do kasy i prosimy o kluczyk dla Akwanauty (każdy robi to sam). Jest podział na kluczyki damskie i męskie (mamy po 10 szt.). Jakby się okazało, że zabrakowo to postępujemy tak jak na Malcie. Kupujemy bilet i przesyłamy paragon do Klubu.
 
Do każdego kluczyka przypisany jest nr szafki. Wystarczy odnaleźć swoją w szatni i przyłożyć kluczyk do panelu znajdującego się w centralnej części.
 
Na basenie zarezerwowane mamy 2 tory (nr 1 i 2). Na każdy tor może wejść 10 osób (mimo strefy czerwonej lub żółtej, nie ma ograniczeń w ilości osób). Szkoły pływania często używają tych torów mimo naszej rezerwacji, ale szybko je zwalniają po zwróceniu uwagi.
 
Na basen wpuszczą nas na 15 min przed wyznaczoną dla nas godziną. Tak samo po skończonym pływaniu mamy ok 15 min na opuszczenie obiektu.
 

ZAPRASZAMY! 

 

Osoby pragnące napełnić butle powietrzem proszone są o dostarczenie ich do Klubu do godziny 18:00.

 

 

Poniżej nr. Klubowego konta bankowego - na które można wpłacać między innymi składki klubowe.

38 1090 1362 0000 0001 3569 1052

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie składek i i płatności prosimy o kontakt z Małgorzatą RóżańskąMalgorzata.Rozanska@arvato-scs.com